06

Wednesday, December

Projektowanie katalogów produktowych

Potykacz reklamowy
 /  / Potykacz reklamowy

Potykacz reklamowy

Spacerując po mieście lub chodząc po galerii handlowej, nieomalże potykamy się o potykacze reklamowe. Potykacze reklamowe – co to jest?
Są to po prostu stojaki reklamowe, nowa forma reklamy, zamieszcza się w nich specjalne ulotki reklamowe, plakaty lub informacje o danych potrawach przed restauracjami. Potykacze są dwustronne lub jednostronne duże i małe, wykonane z bardzo dobrych materiałów, odporne na warunki atmosferyczne, są lekkie, przenoszone prawie codziennie przez pracowników.
Potykacze są przystosowane do stawiania ich na zewnątrz i wewnątrz, mają bardzo stabilną konstrukcję, a umieszczane w nich plakaty mogą być rozmiarów A1, A2 i B1. Ramy takich potykaczy są na ogół dwustronne i zatrzaskowe, a umieszczane w nich plakaty czy reklamy nie są narażone na wilgoć.
Bardzo często potykamy się o ten właśnie nośnik reklamy, w zasadzie i o to chodzi, żebyśmy mieli świadomość o ogromie reklamy nas otaczającej i aby każda informacja reklamowa dodarła do jak największej liczby odbiorców. Po to właśnie są potykacze.

About the author:

Related posts